Yhteystiedot

Kasper –
Kasvatus ja perheneuvonta ry

Oltermannintie 8,
00620 Helsinki

050 595 6146

kasper@suomenkasper.fi

Laskutusosoite:

Verkkolaskuosoite: 003702210570

Verkkolaskuoperaattori: Apix Messaging Oy

Välittäjätunnus: 003723327487

Y-tunnus 0221057-0

Henkilöstö

HALLINTO

Toiminnanjohtaja Sanna Välimäki sanna.valimaki@suomenkasper.fi 044 4934546

Talous- ja hr-koordinaattori Hille Vihertie hille.vihertie@suomenkasper.fi 050 595 6146

LASTEN JA NUORTEN EROAUTTAMINEN

Asiantuntija, tiiminvetäjä Salla Frisk salla.frisk@suomenkasper.fi 050 351 9593

Asiantuntija Reetta Toivonen reetta.toivonen@suomenkasper.fi 0445797989

Asiantuntija Hanna Ristimäki hanna.ristimaki@suomenkasper.fi 050 570 4426

LASTENSUOJELU, VOIKUKKIA -TOIMINTA

Asiantuntija, tiiminvetäjä Armi Ahvenainen armi.ahvenainen@suomenkasper.fi 050 3743279

Asiantuntija Mareena Heinonen mareena.heinonen@suomenkasper.fi 050 464 0551 Jyväskylä

Asiantuntija Päivikki Mysirlakis paivikki.mysirlakis@suomenkasper.fi 050 439 6639

Asiantuntija Nea Aarva nea.aarva@suomenkasper.fi 044 3450 939

LASTENSUOJELU, VANHEMPIEN ÄÄNI LASTENSUOJELUUN -HANKE

Projektivastaava Sari Hellsten sari.hellsten@suomenkasper.fi 050 309 7744

Projektisuunnittelija Ulla Nissinen ulla.nissinen@suomenkasper.fi 050 311 1779 Tampere

Haku