Yhteystiedot

Kasper –
Kasvatus ja perheneuvonta ry

Malminrinne 1 B,
00180 Helsinki

050 595 6146

kasper@suomenkasper.fi

Laskutusosoite:

Verkkolaskuosoite: 003702210570

Verkkolaskuoperaattori: Basware Oyj

Välittäjätunnus: BAWCFI22

Y-tunnus 0221057-0

Henkilöstö

HALLINTO

Toiminnanjohtaja Pauliina Lehtinen pauliina.lehtinen@suomenkasper.fi 040 577 4278

Talous- ja hr-koordinaattori Hille Vihertie hille.vihertie@suomenkasper.fi 050 595 6146

LASTEN JA NUORTEN EROAUTTAMINEN

Asiantuntija, tiiminvetäjä Salla Frisk salla.frisk@suomenkasper.fi 050 351 9593

Asiantuntija Reetta Toivonen reetta.toivonen@suomenkasper.fi 0445797989

Asiantuntija Hanna Ristimäki hanna.ristimaki@suomenkasper.fi 050 570 4426

LASTENSUOJELU, VOIKUKKIA -TOIMINTA

Asiantuntija, tiiminvetäjä Erja Saarela erja.saarela@suomenkasper.fi 050 524 6622

Asiantuntija Mareena Heinonen mareena.heinonen@suomenkasper.fi 050 464 0551 Jyväskylä

Asiantuntija Päivikki Mysirlakis paivikki.mysirlakis@suomenkasper.fi 050 439 6639

LASTENSUOJELU, VANHEMPIEN ÄÄNI LASTENSUOJELUUN -HANKE

Projektivastaava Sari Hellsten sari.hellsten@suomenkasper.fi 050 309 7744

Projektisuunnittelija Ulla Nissinen ulla.nissinen@suomenkasper.fi 050 311 1779 Tampere

Haku