Yhteystiedot

Kasper –
Kasvatus ja perheneuvonta ry

Oltermannintie 8,
00620 Helsinki

050 595 6146

kasper@suomenkasper.fi

Laskutusosoite:

Verkkolaskuosoite: 003702210570

Verkkolaskuoperaattori: Maventa Oy

Välittäjätunnus: 003721291126

Y-tunnus 0221057-0

TUKILUURI

Tukea ja neuvontaa lastensuojelun vanhemmille ja läheisille, keskiviikkoisin klo 10-12 044 350 5179

Henkilöstö

HALLINTO

Toiminnanjohtaja Sanna Välimäki sanna.valimaki@suomenkasper.fi 044 4934546 Järjestön johtaminen, vaikuttamis- ja verkostoyhteistyö, mediayhteydenotot

Talous- ja hr-koordinaattori Hille Vihertie hille.vihertie@suomenkasper.fi 050 595 2102 HR, talous, jäsenasiat

LASTEN JA NUORTEN EROAUTTAMINEN

Johtava asiantuntija Salla Frisk salla.frisk@suomenkasper.fi 050 351 9593

Asiantuntija Reetta Toivonen reetta.toivonen@suomenkasper.fi 0445797989

Asiantuntija Hanna Ristimäki hanna.ristimaki@suomenkasper.fi 050 570 4426

Projektisuunnittelija, Lapset mukana -hanke Marianne Mäkelä marianne.makela@suomenkasper.fi 044 901 8340

Projektisuunnittelija, Lapset mukana -hanke Ilona Kokko ilona.kokko@suomenkasper.fi 0449018338

LASTENSUOJELU

Johtava asiantuntija Petri Segerholm petri.segerholm@suomenkasper.fi 050 374 3279

Asiantuntija Päivikki Mysirlakis paivikki.mysirlakis@suomenkasper.fi 050 439 6639

Asiantuntija Nea Aarva nea.aarva@suomenkasper.fi 044 345 0939

Projektisuunnittelija, Kokemuskohtaamo- hanke Piia Hiltunen piia.hiltunen@suomenkasper.fi 044 901 8337

Projektisuunnittelija, Kokemuskohtaamo- hanke Jonna Salonen jonna.salonen@suomenkasper.fi 044 901 8339

Kokemusasiantuntija Mareena Heinonen mareena.heinonen@suomenkasper.fi 050 464 0551 Jyväskylä

Järjestöassistentti Tiina Mkanta tiina.mkanta@suomenkasper.fi 050 595 6146

Johtava asiantuntija Armi Ahvenainen (perhevapaalla) armi.ahvenainen@suomenkasper.fi 050 374 3279

Haku