Yhteystiedot

Kasper –
Kasvatus ja perheneuvonta ry

Malminrinne 1 B,
00180 Helsinki

050 595 6146

Laskutusosoite:

Verkkolaskuosoite: 003702210570

Verkkolaskuoperaattori: Basware Oyj

Välittäjätunnus: BAWCFI22

Y-tunnus 0221057-0

Henkilöstö

HALLINTO

Toiminnanjohtaja
Pauliina Lehtinen

pauliina.lehtinen@suomenkasper.fi
040 577 4278

Talous- ja toimistopäällikkö
Ira Kivi

ira.kivi@suomenkasper.fi
050 5956146

LASTEN JA NUORTEN EROAUTTAMINEN

Asiantuntija, tiiminvetäjä
Salla Frisk

salla.frisk@suomenkasper.fi
050 351 9593

Asiantuntija
Reetta Toivonen

reetta.toivonen@suomenkasper.fi
0445797989

Asiantuntija
Hanna Ristimäki

hanna.ristimaki@suomenkasper.fi
050 570 4426

LASTENSUOJELU, VOIKUKKIA -TOIMINTA

Asiantuntija, tiiminvetäjä
Mirjami Koivunen

mirjami.koivunen@suomenkasper.fi
044 345 0939

Asiantuntija
Mareena Heinonen

mareena.heinonen@suomenkasper.fi
050 464 0551

Jyväskylä

Asiantuntija
Sanna Hämäläinen

sanna.hamalainen@suomenkasper.fi
0503743279

LASTENSUOJELU, VANHEMPIEN ÄÄNI LASTENSUOJELUUN -HANKE

Projektivastaava
Sari Hellsten

sari.hellsten@suomenkasper.fi
050 309 7744

Projektisuunnittelija
Ulla Nissinen

ulla.nissinen@suomenkasper.fi
050 311 7799

Tampere

Projektisuunnittelija
Päivikki Mysirlakis

paivikki.mysirlakis@suomenkasper.fi
050 439 6639

Haku